Ing. David Grénar

Praxe
od roku 2014

Jsem absolventem boskovického gymnázia, po jehož absolvování jsem pokračoval ve studiu na Fakultě podnikatelské VUT v Brně, kde jsem získal titul Ing. v oboru Podnikové finance a obchod. V současné době pracuji pro firmu zabývající se poskytováním služeb v oblasti auditu, daní, účetnictví a souvisejícího ekonomického poradenství jako asistent auditora. Ve svém profesním životě se věnuji především auditům a souvisejícím procesům, ale také se zabývám problematikou oceňování podniků nebo due dilligence.

Ve svém volném čase se věnuji především rodině a svým dvěma dětem, se kterými velice rád trávím čas a rádi chodíme na procházky nejen do přírody, ale také se rádi procházíme naším městem. Kromě dětí se věnuji sportu – velice rád běhám, jezdím na kole, v zimě si velmi rád zalyžuji nebo zaběžkuji. Z pozice fanouška mám velmi rád hokej, rugby, atletiku a motorsport (především rallye závody a Dakar).

Mimo sportovní zájmy si rád něco přečtu nebo zajdu do kina. Také se z pozice pozorovatele zajímám o společensko-politické dění, a to nejen na celorepublikové úrovni, ale bedlivě sleduji i dění komunální.

Při své práci se snažím k věcem přistupovat pragmaticky a s určitým odstupem, ale nemění to nic na tom, že mě baví hledat řešení složitých situací, protože taková řešení s sebou vždy nesou i přidanou hodnotu v podobě nové zkušenosti. Ale jakmile narazím na nesrovnalosti, tak jsem nekompromisní a přísný.

David G